Bilete avion low-cost Chisinau

Recomandati-ne prietenilor apasand butoanele:

Rezervari online bilete de avion si cazare

Oferte bilete de avion low-cost CHISINAU

    1. Precizam ca preturile sunt cele pentru o calatorie dus - intors, includ toate taxele, cheltuielile neoptionale si taxele de rezervare, daca plata se face prin transfer bancar. Pentru alte modalitati de plata, este posibil sa se aplice o taxa de rezervare mai mare. Pentru siguranta dvs. si pentru a economisi bani, rezervati-va acum biletele de avion low cost. Numarul de locuri oferite la aceste preturi este limitat.

      Accesati linkul Bilete de avion low cost Chisinau pentru a vizualiza toate ofertele disponibile si datele de plecare si sosire sau consultati tabelul de mai jos!

99 EUR tarif pentru 1 pasager99 EUR
+ 25 EUR taxa de serviciu
Plecare MarŇ£i 21-10-2014 Detalii   

Tarom
07:50 Bucuresti
09:00 Chisinau
Escala: Zbor direct
Durata zbor: 1h 10m

Tarom
16:30 Bucuresti
17:40 Chisinau
Escala: Zbor direct
Durata zbor: 1h 10m

Tarom
21:25 Bucuresti
22:35 Chisinau
Escala: Zbor direct
Durata zbor: 1h 10m
Retur Vineri 24-10-2014 Detalii   

Tarom
06:00 Chisinau
07:15 Bucuresti
Escala: Zbor direct
Durata zbor: 1h 15m

181 EUR tarif pentru 1 pasager181 EUR
+ 25 EUR taxa de serviciu
Plecare DuminicńÉ 09-11-2014 Detalii   

Lufthansa
06:40 Timisoara
12:10 Chisinau
Escala in: Munchen
Durata zbor: 5h 30m
Retur Miercuri 19-11-2014 Detalii   

Lufthansa
12:50 Chisinau
21:35 Timisoara
Escala in: Munchen
Durata zbor: 8h 45m

Nu s-au gasit bilete de avion low-cost catre Chisinau cu plecare din Arad!

411 EUR tarif pentru 1 pasager411 EUR
+ 25 EUR taxa de serviciu
Plecare DuminicńÉ 05-10-2014 Detalii   

Turkish Airlines
14:50 Constanta
20:50 Chisinau
Escala in: Istanbul
Durata zbor: 6h
Retur Vineri 17-10-2014 Detalii   

Turkish Airlines
10:10 Chisinau
15:05 Constanta
Escala in: Istanbul
Durata zbor: 6h 5m

241 EUR tarif pentru 1 pasager241 EUR
+ 25 EUR taxa de serviciu
Plecare Joi 16-10-2014 Detalii   

Lufthansa
06:20 Cluj Napoca
12:05 Chisinau
Escala in: Munchen
Durata zbor: 5h 45m
Retur Miercuri 22-10-2014 Joi 23-10-2014 Detalii   

Austrian Airlines
15:50 Chisinau
13:20 Cluj Napoca
Escala in: Viena
Durata zbor: 21h 30m

Bilete avion low-cost Moldova

Rezervati ACUM bilete de avion!



Bilete ieftine